Autoryzowany partner firmy
kolektory słoneczne Trójmiasto

kolektory słoneczne Trójmiasto

Pompy ciepła to ekologiczne i energooszczędne urządzenie grzewcze Twojego budynku, ciepłej wody, jak również i źródło przyjemnego chłodu latem.

Szeroki zakres modeli i oferowanych mocy na rynku, pozwala bezpiecznie i tanio zasilać małe domy od 100 mkw do dużych obiektów komercyjnych o powierzchni kilku tysięcy mkw. Uniwersalne, więc dopasujesz do każdego obiektu – nowego jak i remontowanego.

Źródłem bezpłatnego i nieograniczonego ciepła dla pomp ciepła są ziemia, woda i wiatr. Najbardziej typowe w zastosowaniu są:

Źródłem bezpłatnego i nieograniczonego ciepła dla pomp ciepła są ziemia, woda i wiatr. Najbardziej typowe w zastosowaniu są:

  • Odwierty pionowe - bardzo stabilne i o długim czasie eksploatacji od 50 do nawet 100 lat
  • Powietrze – nieograniczone możliwości zastosowania, mniejsza sprawność niż odwierty, a co za tym idzie wyższe rachunki za ogrzewanie / chłodzenie budynku
  • Woda – najefektywniejsza, ale i najmniej dostępna, jako źródło ciepła dla pompy ciepła
kolektory słoneczne Trójmiasto
klimatyzacja do domu Trójmiasto

Bardzo niskie roczne koszty eksploatacji to jedna z najważniejszych zalet pompy ciepła,

a programując prace pompy w II taryfie lub budując własną instalację fotowoltaiczną (elektrownia słoneczna), cieszysz się jeszcze niższymi kosztami. Poza tym, pompy ciepła są bezpieczne dla Ciebie i mieszkańców, bo „nie wybuchają”, nie emitują niebezpiecznego czadu. A najważniejsze, są bezobsługowe, dzięki czemu cieszysz się czasem wolnym i komfortem. Inwestycja w pompę ciepła jest wyższa na starcie, ale bardzo szybko zwraca się z oszczędności w eksploatacji w porównaniu do innych źródeł (nowy dom 150 mkw, 4 osoby): 1. do 4 lat w porównaniu z ogrzewaniem elektrycznym (najkrótszy okres zwrotu) 2. ~5 lat w porównaniu z ogrzewaniem olejowym lub gazem płynnym (zbiornik LPG) 3. do 12 lat w porównaniu z gazem ziemnym, przy jednej taryfie całodobowej i bez uwzględnienia kosztu wymiany pieca gazowego po 10-12 latach pracy na nowy.

Samo urządzenie, to tylko część sukcesu.

Do pełnej Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa, konieczny jest fachowiec, który:

  •  profesjonalnie dobierze urządzenie do Państwa potrzeb,
  •  przygotuje fachowy projekt,
  •  wykona profesjonalnie prace instalacyjne z bardzo dobrej jakości materiałów,
  •  udzieli gwarancji na swoją pracę.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pomp ciepła i czerpiemy przyjemność z satysfakcji naszych Klientów. Zadzwoń / napisz, wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

pompy ciepła pomorskie

Kanał You Tube

kolektory słoneczne Trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno