Autoryzowany partner firmy
pompy ciepła Trójmiasto

POMPY CIEPŁA DO CWU

Za stosunkowo niewielkie pieniądze (koszt inwestycji wraz z montażem, to mniej niż 10 000 zł) możesz korzystać z darmowej energii za pomocą innowacyjnych pomp ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia prosto i skuteczne wykorzystują powietrze z otoczenia, w jakim się znajdują, np. w piwnicy. Mogą również pozyskiwać energię z systemów fotowoltaicznych. Dzięki pompom ciepła do ciepłej wody użytkowej zapomnisz o uciążliwym obowiązku palenia w piecu latem, pompa sama przygotuje ciepłą wodę na każde Twoje żądanie.

Do czego służą pompy ciepła CWU?

Pompy ciepła CWU podgrzewają zimną wodę wodociągową ciepłem pobranym z powietrza, energii słonecznej lub gruntu. Następnie woda przekazywana jest wewnętrzną instalacją do domów i mieszkań gdzie wykorzystywana jest w kuchniach i łazienkach, gdzie po odkręceniu kranu płynie ze stałą temperaturą.

Woda podgrzewana przy pomocy pomp ciepła to bezpieczna alternatywa dla gazowych podgrzewaczy wody. Ciepło odzyskane z otoczenia przez cały rok umożliwia podgrzewanie wody w kuchni czy łazience.

pompy ciepła Trójmiasto
pompy ciepła pomorskie

Jakie są zalety pomp ciepła do CWU?

BEZPIECZEŃSTWO - pompy ciepła to bezpieczna alternatywa dla gazowych, czy elektrycznych podgrzewaczy wody, dzięki czmu eleiminujemy ryzyko pożaru, czy zatrucia.
 
OSZCZĘDNOŚĆ - zastosowanie pomp ciepła do CWU może przynieść nawet 70% oszczędność w wydatkach na ogrzewanie. Przykładowo miesięczny koszt ogrzewania wody dla czteroosobowej rodziny to tylko 46 zł.
 
EKOLOGIA - ciepło uzyskiwane tą drogą jest ekologiczne, wykorzystujemy energię skumulowaną w otoczeniu (wodzie, powietrzu, gruncie), dzięki czemu ilość CO2  emitowanego do atmosfery jest niewielka.

JAKOŚĆ - uznana na świecie niemiecka jakość i komfort dla Ciebie wieloletniego bezusterkowego użytkowania.

Kanał You Tube

kolektory słoneczne Trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno