O nas

ECO Synergia to jakość poparta pasją i doświadczeniami założycieli firmy z działań w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) na rynku europejskim od roku 2007. Przewodnim celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. A odnawialne źródła energii to już nasza teraźniejszość, która oferuje nam m.in.: ekonomię - oszczędności z wykorzystania źródeł, które są bezpłatne (promieniowanie słoneczne, ciepło geotermiczne, wiatr, woda) ekologię - oszczędzamy i dbamy o środowisko naturalne na Ziemi dla nas i przyszłych pokoleń estetykę - produkty wykorzystywane w instalacjach OZE ( odnawialne źródła energii ) cechują się unikatowym designem i wyglądem.

Autoryzowany partner firmy
pompy ciepła pomorskie

Rynkowy cel

Postawiliśmy sobie za swój rynkowy cel stanie się wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z branży technologii pozyskiwania energii odnawialnych oraz dostarczenie do Klienta rozwiązań najlepszych z możliwych. Nasze doświadczenia z rynku skandynawskiego, największego rynku pomp ciepła w Europie (20 razy więcej instalacji niż w Polsce), owocują fantastyczną wartością dla naszych klientów. 

Zakres wiedzy i umiejętności

Bezustannie poszerzamy swój zakres wiedzy i umiejętności zgodnie z zasadami procesu ciągłego doskonalenia, aby zapewnić Klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Firma działa zgodnie ze standardami zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001.

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno