Autoryzowany partner firmy
kolektory słoneczne Trójmiasto

kolektory słoneczne Trójmiasto

Wydatki na ogrzewanie i ciepła wodę użytkową stanowią znaczący koszt dla mieszkańców spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Dlatego, jako eksperci od efektywności energetycznej pomożemy Wam obniżyć koszty ogrzewania i cwu, a także zapewnić bezpieczeństwo energetyczne i komfort w budynku i w zgodzie z naturą obniży koszty w budynku.

klimatyzacja do domu trójmiasto

Obecnie funkcjonują programy dotujące termomodernizacje budynków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, które w ramach głębokich termomodernizacji promują wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, elektrownie słoneczne). Zaproponujemy modernizację obecnego systemu w celu uzyskania znaczących oszczędności i pomożemy z pozyskaniem dotacji.. Jeden profesjonalny instalator, to gwarancja jakości i niezawodności wykonanych instalacji na lata w oparciu o wiodące pod względem niezawodności urządzenia Danfoss, Mitsubishi itd.

Topowe urządzenia

Powietrzne pompa ciepła Danfoss DHP-AQ to idealne rozwiązanie do modernizacji systemów grzewczych,

zapewniające bezpieczeństwo (nie wybucha, nie grozi czadem), komfort (bezobsługowa, zdalnie sterowana) i energooszczędność (koszty ogrzania, chłodzenia i cwu o nawet 50% niższe od innych technologii). Z gamy wielu produktów dobierzemy najlepiej spełniające Twoje potrzeby!

kolektory słoneczne Trójmiasto
klimatyzacja do domu trójmiasto

Kolektory słoneczne to najtańsze źródło dużej ilości ciepłej wody użytkowej w okresach letnich.

Stanowią idealne rozwiązanie dla obiektów spółdzielczych, które mają duże zapotrzebowanie w sezonie letnim. Szacunkowy koszt ogrzania 1 000 litrów wynosi tylko 14 zł miesięcznie. Instalacje kolektorów słonecznych łatwo można zintegrować z pozostałymi źródłami ogrzewania obiektu.

Własna elektrownia słoneczna to niezależność i bezpieczeństwo energetyczne bloku. I

 Instalacja fotowoltaiczna dachowa w Polsce z 1 kWp wyprodukuje 1 MWh ee rocznie. Dla wspólnot inwestycja we własną elektrownię (bez dotacji) zwróci się najpóźniej po 8-10 latach, a kolejne 20 lat będą źródłem bezpłatnego prądu dla mieszkańców. Budowa instalacji do 40 kWp nie wymaga pozwolenia na budowę. Jesteśmy „Instalatorem OZE odpowiedzialny za korzyści ekonomiczne prosumenta biznesowego” certyfikowanym przez IEO.

pompy ciepła Trójmiasto

Samo urządzenie, to tylko część sukcesu. Do pełnej Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa, konieczny jest fachowiec, który:

> profesjonalnie dobierze urządzenie do Państwa potrzeb,
> przygotuje fachowy projekt,
> wykona profesjonalnie prace instalacyjne z bardzo dobrej jakości materiałów,
> udzieli gwarancji na swoją pracę.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i czerpiemy przyjemność z satysfakcjinaszych Klientów. Im szybciej się z nami skontaktujesz (np. etap projektu), tym więcej korzyścizaoferujemy. Zadzwoń / napisz, wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Kanał You Tube

klimatyzacja do domu trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno