Autoryzowany partner firmy
pompy ciepła Trójmiasto

pompy ciepła pomorskie

Wydatki na ogrzewanie, chłodzenie i ciepła wodę użytkową stanowią znaczący koszt w działalności obiektów turystycznych.

Dlatego, jako eksperci od efektywności energetycznej pomożemy Ci obniżyć koszty produkcji ciepła, cwu i chłodu, a także zapewnić komfort możliwości skupienia się na własnym biznesie, kiedy inni zadbali o bezpieczeństwo energetyczne hotelu i w zgodzie z naturą obniżyli koszty funkcjonowania obiektu.

kolektory słoneczne Trójmiasto

Kompleksowo doradzamy na etapie projektu lub realizacji, jakie instalacje będą najbardziej bezpieczne i niezawodne dla Twojego biznesu. Również zaproponujemy modernizację obecnego systemu w celu uzyskania znaczących oszczędności.

Szczególną uwagę zwracamy również na efektywność kosztową dobieranych rozwiązań, aby zapewnić Tobie satysfakcjonujący okres zwrotu z inwestycji.

Jeden profesjonalny instalator, to gwarancja jakości i niezawodności wykonanych instalacji na lata w oparciu o wiodące pod względem niezawodności urządzenia Danfoss, Mitsubishi itd.

Topowe urządzenia

klimatyzacja do domu

Inwerterowa gruntowa pompa ciepła Danfoss DHP-M to idealne rozwiązanie do zastosowań komercyjnych,

zapewniające bezpieczeństwo (nie wybucha, nie grozi czadem), komfort (bezobsługowa, zdalnie sterowana) i energooszczędność (koszty ogrzania, chłodzenia i cwu o nawet 70% niższe od innych technologii). Inwerterowa technologia, zastosowana w DHP-M daje wyjątkową elastyczność dla dowolnych zmiennych warunków pracy jak również umożliwia wszechstronne zastosowanie pompy ciepła w dowolnych typach budynków. Z gamy wielu produktów dobierzemy najlepiej spełniające Twoje potrzeby!

kolektory słoneczne Trójmiasto

Kolektory słoneczne to najtańsze źródło dużej ilości ciepłej wody użytkowej w okresach letnich.

Stanowią idealne rozwiązanie dla obiektów turystycznych, które mają największe obłożenie w sezonie letnim. Szacunkowy koszt ogrzania 1 000 litrów wynosi tylko 14 zł miesięcznie. Instalacje kolektorów słonecznych łatwo można zintegrować z pozostałymi źródłami ogrzewania obiektu.

pompy ciepła pomorskie

Własna elektrownia słoneczna to niezależność i bezpieczeństwo energetyczne Twojej firmy.

Instalacja fotowoltaiczna dachowa lub gruntowa w Polsce z 1 kWp wyprodukuje 1 MWh ee rocznie. Najdroższe stawki za prąd mają korzystający z taryfy C12. Dla takich firm inwestycja we własną elektrownię (bez dotacji) zwróci się najpóźniej po 8-10 latach, a kolejne 20 lat będą źródłem bezpłatnego prądu dla firmy. Budowa instalacji do 40 kWp nie wymaga pozwolenia na budowę. Jesteśmy „Instalatorem OZE odpowiedzialny za korzyści ekonomiczne prosumenta biznesowego” certyfikowanym przez IEO.

Kanał You Tube

kolektory słoneczne Trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno